I stało się! Wykorzystałem zimowy okres na przygotowanie nowej wersji mojej strony internetowej! Żmudne przenoszenie danych zakończyło się sukcesem i mogę Wam zaprezentować mój serwis w nowej formie.

Nowa wersja daje więcej możliwości interakcji. Do Waszej dyspozycji jest prosty w obsłudze moduł dodawania komentarzy, do którego możecie się zalogować przy pomocy swoich kont na FB lub G+. Pod każdym wpisem znajdują się także ikonki serwisów społecznościowych, za pośrednictwem których udostępnicie treść strony dalej, do czego gorąco zachęcam.

Zapraszam do zapoznania się z nowymi galeriami! Przeniosłem bowiem wszystkie treści, które można było tutaj znaleźć wcześniej, ale dodałem także sporo nowych materiałów, których z lenistwa nie dodawałem, tylko publikowałem na moim fanpage’u na FB. Zobaczycie zatem jedne z pierwszych zdjęć, które zrobiłem zaraz po zakupie pierwszej cyfrowej lustrzanki, a także najnowsze moje prace, które na pewno będę publikował na bieżąco. Zastanawiałem się czy nie zrobić jakiejś selekcji zdjęć, żeby były tylko te naprawdę udane i dobre, ale doszedłem do wniosku, że to nie będzie prawdziwe. I myślę własnie, że dzięki zaprezentowaniu zdjęć z przestrzeni wielu lat widać postęp. Poza tym, jak to powiedział Złomek z filmu animowanego AutaNie ważne dokąd zmierzasz. Grunt, że wiesz, gdzie byłeś. Zatem – wiem, gdzie byłem, a dokąd zmierzam, to się dopiero okaże. Trzymajcie kciuki!