Wiosna może jeszcze nie wróciła, ale wiosenna runda Ostrowskiej Ligi Piłki Nożnej Amatorów ruszyła już pełną parą. Także i ja wróciłem na boisko 3 ligi, gdzie mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych udało mi się uwiecznić na zdjęciach trzy z czterech pojedynków 14 kolejki najniższej ligi rozgrywek.

Vixon Media vs Da Grasso – 1:2

W pierwszym meczu dnia spotkały się drużyny Vixon Media oraz Da Grasso. Rozgrywka była bardzo wyrównana i obfitowała w wiele ciekawych akcji pod obiema bramkami. Ostatecznie po skutecznie wykonanym rzucie wolnym w końcówce drugiej połowy wygrana powędrowała do Da Grasso.

Formalinka vs Wapniaki – 1:3

Drugie spotkanie rozegrały drużyny Formalinki oraz Wapniaków. Dwóch dobrze zgranych zawodników drużyny gości kilkukrotnie rozmontowało obronę graczy w niebieskich strojach. Gospodarze długo nie dawali za wygraną, ale kilku nowych zawodników chyba jeszcze odczuwało lekką tremę i zabrakło wykończenia akcji. W każdym razie wszystko przed nimi.

Warriors Śliwniki vs Huragan – 9:3

Ostatnim spotkaniem, jakie przyszło mi obserwować, był mecz Wojowników z Huraganem. Co prawda na zdjęciach uwieczniłem tylko pierwszą połowę spotkania, ale już w niej zawodnicy ze Śliwnik kilkoma pięknymi uderzeniami zapewnili sobie wysokie prowadzenie. Zawodnicy Huraganu także potrafili przeprowadzić bardzo ładne i składne akcje, ale najwyraźniej zabrakło sił. Mecz zagrali podstawowym składem i nie było nikogo na zmianę.

Na koniec jedno bardzo dynamiczne ujęcie, ale dla odmiany w wydaniu czarno-białym.

IMG_6125bw

A już w najbliższą niedzielę następna kolejka 3 ligi OLPNA, na której na pewno zagoszczę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *